آیفون‌های ۲۰۱۸ بیش از ۳۵۰ میلیون دلار فروش خواهند کرد

آیفون‌های ۲۰۱۸ بیش از ۳۵۰ میلیون دلار فروش خواهند کرد : بر اساس پیش بینی‌هایی که اخیراً منتشر شده است، آیفون‌های ۲۰۱۸ در بازه ۱۲ تا ۱۸ ماهه پس از معرفی و عرضه، بیش از ۳۵۰ میلیون دلار فروش خواهند داشت.

این پیش بینی توسط Daniel Ives تحلیلگر GBH Insights منتشر شده است که طی آن پیش بینی شده که اپل با معرفی و عرضه آیفون‌های ۲۰۱۸ موفقیت بزرگی را در بازار تلفن‌های هوشمند برای خود رقم خواهد زد.

مجله بیزینس اینسایدر نیز این پیش بینی را مورد بررسی قرار داده است. نویسنده این مجله نوشته است که در سال گذشته، اپل از آیفون ۸، آیفون ۸ پلاس و آیفون ایکس با برچسب قیمت بسیار بالا نسبت به سال گذشته رونمایی کرد. همین مسئله در نهایت باعث شد تا بسیاری از کاربران تصمیم به ارتقای آیفون خود نگیرند و از تلفن‌های هوشمند قدیمی خود نظیر آیفون ۷، آیفون ۶ اس و آیفون ۶ به همراه نسخه‌های پلاس آن‌ها استفاده کنند.

اما حالا اپل تصمیم گرفته تا در سال ۲۰۱۸ سیاست خود را برای تولید و عرضه آیفون‌ها تغییر دهد و بر اساس آن قیمت کلی آیفون‌ها را کاهش دهد. اپل امسال تصمیم دارد تا یک مدل آیفون اس ای را به همراه سه مدل دیگر آیفون رونمایی کند. سه مدل آیفون یاد شده با اندازه نمایشگر ۵٫۸، ۶٫۱ و ۶٫۵ تولید و عرضه می‌شوند.

در میان این محصولات، آیفون ۶٫۱ اینچی باقابلیت‌های بیشتر و با قیمت ارزان‌تر وجود خواهد داشت. این تلفن هوشمند در کنار آیفون اس ای ۲۰۱۸ می‌توانند قیمت کلی آیفون‌ها را کاهش دهند. در حقیقت سیاست‌های کلی اپل بر اساس این است که در سال جدید آیفون‌های میان رده را در کنار آیفون‌های پرچم‌دار تولید و عرضه کند که در نهایت باعث افزایش میزان فروش تلفن هوشمندهای خود شود.

Daniel Ives در نهایت اعلام کرده که مهم‌ترین عامل برای افزایش میزان فروش آیفون‌ها، کسب اعتماد کاربران آیفون‌های قدیمی‌تر است. اپل می‌تواند با ارائه آیفون‌های پرکاربردتر و ارزان قیمت‌تر، کاربران را به ارتقای آیفون‌های جدید تشویق کند.